فروش‌ویژه!

خرید کتاب تاچ استون 3 Touchstone ویرایش دوم

قیمت اصلی 350.000 تومان بود.قیمت فعلی 133.000 تومان است.

خرید اینترنتی کتاب تاچ استون 4 Touchstone ویرایش دوم-کتاب دانش آموز، کتاب تمرین، کد QR  جهت دانلود فایلهای صوتی

متعلقات :

  • کتاب دانش آموز
  • کتاب تمرین

مشخصات:

(A4) رحلی قطع
 تحریر کاغذ
شومیز جلد
جوانان رده سنی یا سطح

CD دانلود کتاب و فایلهای صوتی

 

دسترسی: 9 عدد در انبار

این مطلب دربرگیرنده نسخه چاپی ویرایش دوم سطح 3 تاچ استون می باشد.ویرایش دوم مجموعه کتابهای تاچ استون Touchstone در 4 سطح می باشد که توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است.

ویژگی ویرایش دوم تاچ استون 2 (Touchstone 2)

نکات گرامری متمرکز بر مکالمات روزمره: زبان آموزان می توانند زبان انگلیسی را همراه با نکات و جمله های کلیدی در موقعیت های بسیار جذاب مانند مکالمه های دونفره یا چندنفره تقویت کنند.

 تمرین های بسیار سلیس و متنوع برای زبان آموزان: خوانندگان این کتاب انگلیسی میتوانند میزان یادگیری خود را پس از اتمام هر درس مورد سنجش و بررسی قرار دهند.

بخشی به نام اشتباهات رایج در زبان انگلیسی: این بخش از ویژگی های محتویات کتاب Touchstone، به زبان آموزان این امکان را میدهد تا از اشتباهات بسیار رایج و پایه ای پرهیز کنند و دیگر آنها را تکرار نکنند.

کتاب کار به نام Workbook: در این کتاب، خوانندگان می توانند تمام آنچه که در کتاب دانش آموز آموخته اند را با ارائه ی تمرین های کاربردی و متنوع تمرین کنند و به طور واقعی در موقعیت های زندگی آنها را به کار بگیرند.

فعالیت های مرتبط با مهارت بنیادین تلفظ صحیح کلمات: کتاب Touchstone 2 2nd نحوه تلفظ صحیح را با استفاده از قاعده های منظم به زبان آموز آموزش می دهد که این مورد موجب ارتقاع اعتماد به نفس در هنگام صحبت کردن می گردد.

سی دی صوتی: زبان آموزان می توانند زبان انگلیسی خود را از طریق جنبه ها شنیداری تقویت کنند تا تلفظ کلمات را درست و صحیح بیاموزند، این کتاب دارای سی دی آموزشی می باشد.

ساختار و گردآوری مطالب: هر unit دارای ۴ درس از A تا D می باشد که بخش آخر آن به نام Vocabulary workbook بر روی گسترش و چک کردن کلمات زبان آموزان متمرکز است.

وزن 780 گرم
ابعاد 28 × 21 × 2 سانتیمتر
سبد خرید
پیمایش به بالا