فروش‌ویژه!

ویرایش چهارم کتاب ردی فور فرست Ready for First 4th Edition

قیمت اصلی 440.000 تومان بود.قیمت فعلی 200.000 تومان است.

کتاب ردی فور فرست بی 2 ویرایش چهارم کتابی با سطح متوسط برای آماده سازی داوطلبانی می باشد که قصد شرکت در آزمون FCE را دارند.

کتاب دانش آموز + کتاب تمرین + CD

 رحلی قطع
 تحریر کاغذ
شومیز جلد
بزرگسالان رده سنی یا سطح

 

دسترسی: 8 عدد در انبار

مجموعه کتاب‌های Ready for First دانش آموزان را برای حضور در امتحانات و سوالات مربوطه آشنا می‌سازد. کتاب Ready for First B2 4th کتاب ردی فور فرست بی 2 ویرایش چهارم تمام ویژگی‌های نسخه ی سوم این مجموعه را حفظ می‌کند. در این کتاب علاوه بر بخش‌های reading ،writing ،speaking و listening، بخش‌های گرامر grammar، وکبیولاری vocabulary تاثیر فراوانی بر دایره لغات و قواعد دستوری دارد. این کتاب برای سطح Intermediate و Upper intermediate طراحی شده است. ویرایش چهارم Ready for First B2 fourth edition داوطلبان و علاقه مندان زبان انگلیسی را با تمرینات و سوالات آشنا میکند تا به صورت سازمان یافته در مهارت های اصلی ارتقا پیداکنند. کتاب فوق شامل یک فایل صوتی و کتاب کار می‌باشد که به صورت درس به درس همراه با کتاب اصلی پیش میرود.

ویژگی های کتاب ردی فور فرست بی دو ویرایش چهارم

  • تاکید و تمرکز آن بر روی چهار مهارت اصلی
  • مرور فراوان مطالب
  • وجود سی دی برای افزایش دانش زبان
  • وجود پاسخنامه در پایان کتاب اصلی برای تمام تمرین‌های موجود در کتاب

خرید و قیمت کتاب Ready for First B2 4th Edition در سایت زبانکده ادبی با تخفیفات ویژه

زبان آموزان با مطالعه‌ی روزمره‌ی این کتاب حتی اگر تمایل به شرکت در امتحانات را نداشته باشند، مهارت‌های زبانی خود را می‌توانند توسعه دهند. شما میتوانید این کتاب بی نظیر را از زبانکده ادبی با کم ترین قیمت و مناسب ترین کیفیت در اسرع وقت خریداری نمایید.

سبد خرید
پیمایش به بالا