فروش‌ویژه!

خرید ویرایش سوم Basic Tactics for Listening

قیمت اصلی 250.000 تومان بود.قیمت فعلی 95.000 تومان است.

کتاب دانش آموز+کاربرگ و اسکریپت + CD

 رحلی قطع
 تحریر کاغذ
شومیز جلد
جوانان رده سنی یا سطح

CD دانلود کتاب و CD

دسترسی: 8 عدد در انبار

مطلب حاضر دربرگیرنده ویرایش سوم سطح بیسیک کتابهای تکتیکس Basic Tactics for Listening 3rd edition می باشد که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است.به جرات می توان گفت این مجموعه یکی از پرفروش ترین مجموعه های تقویت مهارت شنیداری در سرتاسر دنیا می باشد.

  • همچنین دانلود رایگان این مجموعه  tactics for listening نیز امکانپذیر است. شما می توانید با مراجعه به اینجا ( زبانکده اَوَس) آن را دانلود کنید.

این مجموعه به نویسندگی جکسی ریچارد می باشد.کتاب Basic Tactics for Listening 3rd به طور کلی به ۵ بخش Unit, Topic, Listening skills, Pronunciation and Dictation و Conversation تقسیم شده است و بخش پایانی آن دارای سه قسمت Testing Focus, Test taking skills و Tasks می باشد. علاوه برآن، تمرین های موجود در کتاب بیسیک تکتیکس فور لیسنینگ کمک شایانی به تقویت لیسنینگ می کند. کتاب Tactics for Listening، صحبت کردن و کلمات زبان آموزان را ارتقا می دهد، استفاده از فایل های شنیداری به زبان آموز کمک می کند تا با تقلید ساختار موجود در مکالمه ها بتوانند مهارت گفتاری را در کنار مهارت شنیداری تقویت نمایند. لوح فشرده ای برای ارائه فایل های شنیداری هر درس برای شروع تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان آورده شده است.

سبد خرید
پیمایش به بالا