فروش‌ویژه!
,

ویرایش چهارم بیسیک گرامر این یوز Basic Grammar in Use

98.000 تومان

ویرایش چهارم بیسیک گرامر این یوز Basic Grammar in Use در سطح مبتدی توسط Raymond Murphy به شکل کاملا جامعی در انتشارات جهانی Cambridge تالیف

مشخصات چاپ:

 وزیری :قطع
 تحریر :کاغذ
شومیز :جلد
جوانان :رده سنی یا سطح

دسترسی: 2 عدد در انبار

ویرایش چهارم بیسیک گرامر این یوز Basic Grammar in Use در سطح مبتدی توسط Raymond Murphy به شکل کاملا جامعی در انتشارات جهانی Cambridge تالیف و به نگارش در آمده و برای آموزش گرامر زبان انگلیسی به نوآموزان گردآوری و تنظیم شده است. کتاب Grammar in use دارای ۳ سطح می باشد که هرکدام از سطوح دارای بیش از ۱۰۰ درس می باشد.

در این کتاب ها صفحه اول به آموزش گرامر و صفحه دوم به تمرینات مربوط به همان درس اختصاص دارد. یکی از نقاط قوت این کتاب این است که در هنگام آموزش هر مبحث، زبان آموز با شمار زیادی از مثال ها و تمرینات مواجه می شود که برای درک هر گرامر ضروری هستند. لازم به ذکر است که سطح این کتاب متناسب با زبان آموزان پایه می باشد و به یک مرجع مفید و کارآمد برای فهم جزئیات گرامر زبان انگلیسی به شمار می آید.

طراحی این کتاب باارزش به گونه ایست که خوانندگان و زبان آموزان می توانند آن را به صورت خودخوان نیز مطالعه کنند، و نظرات و ایده های جالب خود را با فروشگاه اینترنتی کتاب لند به اشتراک بگذارند.

ویژگی کتاب بیسیک گرامر این یوز ویرایش چهارم

ساختار و تنظیم مطالب: این کتاب غنی و جذاب از 113 درس متنوع و کاربردی تشکیل شده است که در آنها زبان آموزان با کلیتی از گرامر پایه ی زبان انگلیسی آشنا می شوند و یادگیری اصولی کتاب Grammar in use بر این اساس پایه گذاری شده است که زبان آموان باید به ترتب سلسله مراتب سطحی پیش روند مثلا نمی توان از سطح basic به Upper-intermediate قدم گذاشت.

تمرین های ضمن کتاب: پس از پایان هر درس، در چند مدل تمرین، از زبان آموزان خواسته شده تا آنچه را که فهمیده اند، پس دهند، این بخش از کتاب، برای درک میزان فهم شما از گرامر بسیار سودمند و کاربردی گرامر انگلیسی می باشد.

 تمرین های آخر کتابی: خوانندگان در پایان کتاب به عنوان تمرین های تکمیلی می توانند برای خود فرصت خود آزمایی و بازبینی فراهم کنند و دانش گرامری خود را مورد سنجش و بررسی قرار دهند، همچنین در این قسمت، از تمامی گرامر ها برای آنها سوالات گوناگون طراحی شده است.

 پاسخ تمام تمرین ها: پس از انجام تمرینها، زبان آموزان می توانند با شهامت، پاسخ تمام تمرین هایی که انجام داده اند را مشاهده کنند و درصورت اشتباه بودن آنها را تصحیح کنند و در صورت صحیح بودن، اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. در نتیجه، از پاسخنامه موجود نهایت بهره را ببرند.

 فایل آنلاین کتاب و سی دی صوتی: داخل کتاب، یک کد برای نمونه ی اینترنتی کتاب در سایت با عنوان ebook  موجود می باشد. از این رو خوانندگان می توانند از فایل های صوتی کتاب CD با لذت نهایت استفاده را ببرند و تا حدودی مهارت شنیداری خود را تقویت کنند.

بازگویی گرامر به نوعی دیگر: در قسمت Appendix، دستور زبان، با هایلات سازی مطالب مهم تر و شاخص، تدوین شده است.

دید کلی درباره کتاب آموزش گرامر سطح مقدماتی Grammar in use

بررسی جزء به جزء بخش های مختلف گرامر پایه در انگلیسی از مهم ترین عواملی است که باید به آنها توجه کرد. با مطالعه ی این مرجع انتظار می رود که با ریز نکات دستور زبان انگلیسی engaged شده باشید.

طبق گفته ی Cambridge، تیم نویسندگان کتاب های آموزشی با تلاش بر ارائه ی محتوای پربار و اصولی، درصدد انتشار بهترین منابع آموزشی است. شکل ساده و قابل فهم کتاب Basic Grammar in Use 4th، در ارتقاء دانش زبانی زبان آموزان و استفاده و به کارگیری مطالب گرامری در دیگر مهارت های خواندن و نوشتن نقش بسیار موثری ایفا کرده است. در این صد و سیزده درس، نکات پایه ای گرامر انگلیسی به شکل وسیعی با جزئیات به زبان آموزان آموزش داده و تمرین می شوند.

سبد خرید
پیمایش به بالا