فروش‌ویژه!

خرید ویرایش سوم کتاب Vocabulary in use Advanced

قیمت اصلی 200,000 تومان بود.قیمت فعلی 95,000 تومان است.

 وزیری قطع
 تحریر کاغذ
شومیز جلد
بزرگسال رده سنی یا سطح

CD دانلود فایلهای صوتی

دسترسی: موجود

بی تردید ویرایش سوم کتاب Vocabulary in use Advanced ، کتابی مفید برای آموزش واژگان است که توسط انتشارات جهانی Cambridge در انگلستان چاپ و منتشر شده است. مجموعه کتاب Vocabulary in use کمک شایانی به یادگیری لغات با دسته بندی موضوعات گوناگون می کند، کتاب ذکرشده تمام نیازهای زبان آموزان را در زمینه آموزش جامع و غنی لغات زبان انگلیسی را برآورده ساخته است و توانسته با راهکارها و تمرین های کاربردی، مهارت استفاده از کلمات در جمله را به زبان آموزان آموزش دهد، این کمات در واقع کلمات روزمره در موضوعات کاربردی هستند که زبان آموزان میتوانند از آنها در مهارت های صحبت کردن و نوشتن نهایت استفاده را ببرند. مجموعه English Vocabulary in Use دارای ۴ سطح Elementary, Pre-Intermediate, Upper Intermediate و Advanced است که هر کدام دارای ۶۰ درس هستند.

ویژگی های کتاب English Vocabulary in Use

ساختار، طبقه بندی و گردآوری مطالب: کتاب موردنظر دارای ۸ بخش کلی است که در مجموع دارای ۶۰ درس متفاوت است و هر درس در دو صفحه به اتمام می رسد، صفحه ی اول آن مطلب و موضوع موردنظر را تدریس می کند و صفحه مقابل دارای تمرین های ارائه شده است که زبان آموزان می توانند آموخته های خود را مورد سنجش و بررسی قرار دهند.

یک سی دی صوتی: سی دی ای که برای کتاب موردنظر طراحی شده است، دارای تمام مطالب و درس های داخل کتاب به صورت یک فایل صوتی است و از این طریق زبان آموزان می توانند صورت شنیداری کلمات و عبارات را نیز بیاموزند. لازم به ذکر است که این سی دی برای کسانی که با علائم آوایی الفبایی آشنا نیستند می توانند مفید باشد.

بخشی به نام Answer key: این بخش از ویژگی یکی از مهم ترین ویژگی هاییست که زبان آموزان برای اطمینان حاصل کردن از صحت پاسخ های خود می توانند به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنند و با این روش می توانند به راحتی اشکالات خود را پیدا نموده و حل نمایند.