فروش‌ویژه!

خرید ویرایش دوم کتاب 2 Pockets

قیمت اصلی 320,000 تومان بود.قیمت فعلی 128,000 تومان است.

کتاب دانش آموز + کتاب تمرین + CD

 رحلی قطع
 تحریر کاغذ
فنری جلد
خردسالان رده سنی یا سطح

دسترسی: موجود

ویرایش دوم کتاب Pockets 2 2nd کتابی آموزشی بسیار مفید برای آموزش زبان انگلیسی به خردسالان و کودکان است، ویرایش دوم این مجموعه دارای ۴ سطح می باشد. کتاب پاکت دو ویرایش دوم برای کودکان مانند یک بازی و سرگرمی عمل می کند تا تمام علاقه ی آنها ابتدا جذب شود و محیط زندگی خود را بشناسند، تصاویر و رنگ آمیزی یکی از عوامل بسیار موثر در یادگیری کلمات و جملات بسیار ساده و کوتاه به شمار می رود، تمرین ها و کلمات کاربردی به ماندگاری مطالب در ذهن کمک بسیار زیادی می کند. از این رو اگر میخواهید کودک شما به راحتی و با لذت انگلیسی را شروع کند و از آن خاطره بسیار شیرینی داشته باشد، بهترین گزینه، کتاب Pockets 2 است، پس همین الان به خرید این کتاب ارزشمند از فروشگاه اینترنتی کتاب لند اقدام کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

این کتاب برای کودکان دو تا پنج سال تنظیم و طراحی شده است که دارای ۴ سطح می باشد. کودکان با استفاده از این کتاب میتوانند در راستای یادگیری زبان انگلیسی مهارت نقاشی و رنگ آمیزی را نیز بیاموزند و از آن لذت ببرند، تمرین های متنوع و رنگ آمیزی به کودکان اعتماد به نفس می دهد تا کلمات و جملات کوتاه و ساده را مسلط تر بیاموزند البته ناگفته نماند که در صفحات پایانی برچسب ها و اشکال گوناگونی گردآوری شده اند که کودکان می توانند آنها را به موارد مربوطه وصل کنند. لازم به ذکر است که به موضوعات جذاب این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

موضوعاتی درباره ی مدرسه و مسائل مربوط به آن
موضوعاتی درباره ی حواس پنج گانه
موضوعاتی درباره ی نمایشگاه
موضوعاتی درباره افرادی که می شناسیم
موضوعاتی درباره ی حیوانات باغ وحش
موضوعاتی درباره ی لباس های گوناگون
موضوعاتی درباره ی غذاهایی که دوست داریم
موضوعاتی درباره ی همسایگی ما
موضوعاتی درباره ی آسمان

ویژگی های کتاب پاکتس 2 ویرایش جدید

لهجه آمریکن: سیستم و لهجه ی این کتاب باارزش بر اساس امریکن تنظیم شده است که کودکان از طریق آن می توانند با لهجه ی آمریکایی آشنا شوند و گوش خود را عادت دهند.

مناسب برای سطح Elementary: کودکانی که قصد دارند در سطح مبتدی انگیسی خود را تقویت کنند، و انگیزه ی چند برابری پیدا کنند، کتاب Pockets 2 بهترین کتاب برای ارتقای کودکان است.

CD صوتی: سی دی صوتی این کتاب تمام مطالب صوتی را در خود پوشش می دهد که این امر موجب تقویت مهارت شنیداری و تلفظ صحیح در کودک می شود.

کتاب کار: کتاب Workbook کتاب تمرینی است که پس از اتمام هر درس کودک می تواند آموخته های خود را مورد بررسی قرار دهد.

مناسب برای خردسالان: کتاب پاکتس 2 به نوعی طراحی شده است که با روحیه و ذائقه ی کودکان هماهنگ است و آنها را همچنان تا پایان کتاب علاقه مند نگه می دارد.

خرید کتاب آموزشی زبان Pockets 2 2nd با قیمتی مناسب از کتاب لند

بدون شک بهترین و مناسب ترین گزینه ای که کودکان می توانند در زندگی خود برای شروع زبان انگلیسی انتخاب کنند کتاب Pockets 2 است، این کتاب به نوعی طراحی شده است که ساختار و زیبا و رنگارنگ آن تاثیر بسیار موثری در فراگیری زبان می گذارد و واژگانی که در جملات ساده و کوتاه گردآوری شده اند، به جمله سازی کمک چشمگیری می کند. از این رو به انتخاب بی نظیر خود شک نکنید و به خرید کتاب Pockets 2 از فروشگاه اینترنتی کتاب لند اقدام کنید که در اسرع وقت آن را درب منزل یا محل کار با بسته بندی های شکیل و بامزه تحویل خواهید گرفت.