فروش‌ویژه!

ویرایش دوم کتاب انگلیش تایم English Time 5

قیمت اصلی 250.000 تومان بود.قیمت فعلی 95.000 تومان است.

کتاب انگلیش تایم 5 – English Time 5

کتاب دانش آموز + کتاب تمرین + CD

 رحلی قطع
 تحریر کاغذ
شومیز جلد
کودکان رده سنی یا سطح

دسترسی: 10 عدد در انبار

مجموعه کتابهای انگلیش تایم English Time در 6 سطح جهت آموزش زبان انگلیسی به رده سنی 9 تا 12 سال توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است که در این پست ویرایش دوم آن قابل خرید است.

شرح کتاب و توضیحات English Time

در اين مجموعه با تصاوير، موسيقي، و فعاليت مشخص به کودکان آموزش زبان انگليسي مي دهد. يکي از ويژگي هاي اين مجموعه دادن اعتماد به نفس به کودکان در امر يادگيري زبان انگليسي است. مجموعه حاضر شامل شش سطح مي باشد. کتاب‌های این مجموعه در بسیاری از موسسات آموزش زبان و توسط اساتید بسیاری تدریس می‌شود. در هر درس به بررسی یک موضوع خاص پرداخته است. درس ها از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و با ارائه‌ متن و تمرین‌های متنوع سعی در آموزش مهارت های اصلی و واژگان زبان انگلیسی به شیوه‌ای جذاب را دارد. دانشجویان در دوره های آموزش زبان و همه کسانی که به طور حرفه ای در توسعه و استفاده از آزمون های زبان تحصیل  می کنند، این منبع را یکی از متون معتبر و جامع  در راستای مقاصد و اهداف خود تلقی می کنند. لازم به ذکر است، کتاب حاضر در صدد آن است تا با ارائه دروسی جامع و هدفمند مهارت های چهارگانه را بی کم و کاست پوشش داده و آموزشی پویا و جذاب را فراهم آورد.

داستان هاي کتاب کنونی شامل طيف گسترده اي از انواع داستان و سبک هاي بصري براي ايجاد علاقه در دانش آموز براي خواندن مي باشد. واژگان هر درس مرتبط با کتاب کار مي باشد. صفحات تمام رنگي، قوي کردن درک مطلب زبان آموز، آشنايي با واژگان جديد به همراه سي دي و … از ويژگي هاي اين مجموعه مي باشد.

وزن 400 گرم
سبد خرید
پیمایش به بالا