فروش‌ویژه!

ویرایش دوم کتاب 4000Essential Words Level 2

قیمت اصلی 150.000 تومان بود.قیمت فعلی 75.000 تومان است.

خرید نسخه چاپی سطح 2 کتاب 4000 واژه ضروری انگلیسی

4000 Essential English Words Level 2

سطح 2 کتاب  Essential English Words 4000 از سری شش گانه این مجموعه است که متمرکز بر روی آموزش لغات مهم و افزایش داریره لغات از درسطح پیشرفته می باشد.

  • جهت خرید نسخه دانلودی اینجا کلیک کنید.

مشخصات چاپ:

 وزیری :قطع
 تحریر :کاغذ
شومیز :جلد
جوانان :رده سنی یا سطح

دسترسی: 5 عدد در انبار

اگر به دنبال روشی خاص و مطمئن برای یادگیری و گسترش دایره لغات انگلیسی هستید و یا در حال آماده شدن برای شرکت در آزمون های مهمی همچون آیلتس یا تافل و… می باشید، بی شک به یک ابزار مناسب برای پیشبرد این اهداف نیاز خواهید داشت.
سطح 2 کتاب  Essential English Words 4000 از سری شش گانه این مجموعه است که تمرکز آن بر روی آموزش لغات مهم و افزایش داریره لغات از سطح مبتدی تا پیشرفته ست.
از جمله ویژگی های مهم این کتاب آموزش لغات همراه با مثال های بسیار قوی و مناسب می باشد.

بنابراین، پس از تسلط بر کلمات هدف، فراگیران قادر به درک کامل واژگان خواهند بود که با آن ها در قالب نوشته و داستان آشنا خواهند شد. در هر بخش 20 کلمه ارائه می شود که هر کلمه دارای مثالی درج شده در جملات است.

کتاب فوق شامل فعالیت هایی ست تا فراگیران بتوانند به خوبی مفهوم جملات را یاد بگیرند و به خاطر بسپارند.
همچنین در پایان هر بخش، داستانی مرتبط با کلمات هدف در آن درس بیان شده تا دانش آموخته بتواند برای دروس بعدی کاملا آماده شود.
ویژگی های اصلی این کتاب عبارتند از:
• تعاریف و مثال های واضح و قابل درک.
• فعالیت های مختلف برای تقویت واژه های مورد هدف.
• توسعه یافتن سطح سختی کلمات، همزمان با پیش روی دروس.
• داستان های واقعی که کلمات هر درس را در بر می گیرند.
• تصاویر جذاب برای یادگیری بهتر کلمات هدف.
• دارا بودن فایل های صوتی که در آن، داستان ها، کلمات هدف و تلفظ لغات ارائه شده است.

این کتاب شامل 30 درس است که بیش از 600 کلمه را به زبان آموزان ارائه می دهد و می توان گفت یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش دایره لغات شما به بهترین روش ممکن است.

قیمت کتاب 4000Essential English Words 2 در زبانکده ادبی

کتاب انگلیسی 400 لغات ضروری 2 ویرایش دوم برای یادگیری قدرتمند لغات می توان گفت یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش دایره لغات شما به بهترین روش ممکن است. از سوی دیگر قیمت کتاب انگلیسی ۴۰۰۰Essential English Words 2 2nd در وب سایت زبانکده ادبی بسیار مناسب و به صرفه نیز می باشد.

خرید کتاب 4000Essential English Words 2 اززبانکده ادبی

اگر برای گسترش دایره لغات و واژگان در راستای درک مطلب بهتر، تقویت مهارت گفتاری و نوشتاری و در حال آماده شدن برای آزمون های بین المللی به ویژه آیلتس هستید، کتاب واژگان به یک ابزار مناسب برای پیشبرد این اهداف مورد نیاز است. از اینرو خرید کتاب انگلیسی 400 لغات ضروری 2 ویرایش دوم از وب سایت زبانکده ادبی به زبان آموزان پیشنهاد می کنیم.

سبد خرید
پیمایش به بالا