تبلیغات در زبانکده اَوَس

زبانکده اَوَس یکی از پربازدیدترین وب سایتهای حوزه دانلود منابع آموزش زبان می باشد.بارگزاری جدیدترین و با کیفیت ترین فایلهای PDF کتابهای آموزش زبان بهمراه منابع کامل آن ( فایلهای صوتی، تصویری-تستها و کاربرگها) ، از بارزترین امتیازات و دلیل اصلی بازدید بالای وب سایت زبانکده اَوَس شده است.

جهت ثبت سفارش و مشاوره  به شماره 09386538113 از طریق واتساپ ، تلگرام یا ایتا پیام ارسال کنید.

از این رو ، اساتید و فعالان حوزه آموزش علاقه مند به توسعه فعالیت و تبلیغ کسب و کار خود می توانند از طریق به معرفی خود و کسب و کارشان بپردازند:

 

  1. معرفی خود: همانطور که از نام این تبلیغ مشخص است ، اساتید و آموزشگاه های زبان می توانند از این قابلیت استفاده نمایند و معرفی کاملی از خود ، شرح فعالیت و سوابق آموزشی خود ارائه دهند.

جهت مشاهده نمونه مقالات معرفی خود اینجا کلیک کنید.

  1. رپورتاژ :

    رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات مرکز دانلود ادبی در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از زومیت را خواهید داشت. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

    متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و در صورت نیاز ، مرکز دانلود ادبی تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت.
    برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۱۲۰۰ در ۸۰۰ پیکسل نیاز است.

جهت مشاهده نمونه مقالات رپورتاژ اینجا کلیک کنید.

  1. بک لینک :بک لینک، لینکی است از سایت دیگر به سایت شما داده می شود. در واقع فرایند دریافت یک لینک از دیگر سایت های اینترنتی را بک لینک سازی می گویند. حال این لینک ها می توانند متن یا تصویر باشند. یکی از عواملی که موتورهای جستجو‌ی گوگل، جهتِ محاسبه رتبه‌بندی وب‌سایت ها از آن بهره‌می‌برند، همین “بک لینک‌ها” هستند.موتورهای جستجو برای محاسبه رتبه بندی از عوامل متعددی برای نمایش نتایج جستجو استفاده می‌کنند. کسی از میزان تاثیر بک لینک‌ها در گوگل، به صورت دقیق خبر ندارد، با این حال آنچه که با اطمینان می‌توانند گفت این است که کیفیت بک لینک ها یا دریافت بک لینک با کیفیت از اهمیت بسیار زیادی برخوردارد.

جهت مشاهده نمونه بک لینک اینجا کلیک کنید.